14th Annual Wildcat Meet - Oct. 30, 2010

Primary Girls 1500 meters

Place

Time

Name

Team

Team Place

1

6:19.2

Frieda Quinones

10-Elgin Sharks

1

2

6:20.9

Olivia Zaluckyj

2-Wildcats - A

2

3

6:25.6

Yazmin Malave

10-Elgin Sharks

3

4

6:30.6

Julie Ortega

10-Elgin Sharks

4

5

6:44.3

Destiny Villarreal

11-Elgin Sharks - A

5

6

6:49.9

Stella Oury

10-Elgin Sharks

6

7

6:52.0

Gabby Ellis

6-Belividere Tornados

7

8

7:01.5

Becca Hauenstein

19-Lightning

(< 3)

9

7:05.7

Crystal Robles

6-Belividere Tornados

8

10

7:45.4

Isabelle Broughton

2-Wildcats - A

9

11

7:49.1

Lindsay Arreguin

1-Wildcats

10

12

7:49.9

tahya Orozco

16-Illinois Gold

(< 3)

13

7:52.0

Kaitlyn Monkemeyer

2-Wildcats - A

11

14

7:54.8

Mercedes Cephus

16-Illinois Gold

(< 3)

15

7:56.4

Kayle Mickey

6-Belividere Tornados

12

16

7:59.1

Dallyn Stille

6-Belividere Tornados

13

17

8:00.4

Katie Larson

6-Belividere Tornados

14

18

8:03.9

Andrea Delgado

11-Elgin Sharks - A

15

19

8:13.1

Abigail Achenbach

6-Belividere Tornados

16

20

8:40.4

Allie Sievert

1-Wildcats

17

21

8:40.9

Laney Linhart

2-Wildcats - A

18

22

8:44.3

Olivia Winternheimer

1-Wildcats

19

23

9:03.8

Ainsley Dean

6-Belividere Tornados

20

24

9:05.4

Jordan Kmiec

21-Batavia Accelerators

(< 3)

25

9:08.4

Janeth Ortega

11-Elgin Sharks - A

21

26

9:37.6

Sydney Turner

1-Wildcats

22

27

9:47.3

Noe Bonsol

6-Belividere Tornados

23

28

11:09.9

Cielo Santiago

11-Elgin Sharks - A

24

29

11:38.3

Mia Veruchi

1-Wildcats

25

Primary teams top 3 score

Place

Team

Team Score

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Elgin Sharks

8

1

3

4

6

 

 

 

 

2

Wildcats - A

22

2

9

11

18

 

 

 

 

3

Belividere Tornados

27

7

8

12

13

14

16

20

23

4

Elgin Sharks - A

41

5

15

21

24

 

 

 

 

5

Wildcats

46

10

17

19

22

25

 

 

 

Primary Boys1500 meters

Place

Time

Name

Team

Team Place

1

6:07.7

Emmanuel Lopez

10-Elgin Sharks

1

2

6:16.1

Jason Gasser

17-Aurora Flyers

(< 3)

3

6:17.9

Emmanuel Valencia

10-Elgin Sharks

2

4

6:21.0

Getsemani Aguirre

10-Elgin Sharks

3

5

6:28.6

Tristan Olpin

3-Wildcats - B

4

6

6:29.4

Brandon Harmsen

3-Wildcats - B

5

7

6:31.5

Jacob Houzenga

6-Belividere Tornados

6

8

6:32.4

Ben Scott

6-Belividere Tornados

7

9

6:34.3

Joaquin Miranda

11-Elgin Sharks - A

8

10

6:38.0

Josue Valencia

10-Elgin Sharks

9

11

6:40.7

JoJo Gibbons

3-Wildcats - B

10

12

6:44.9

Cris Valdez

6-Belividere Tornados

11

13

6:48.1

Owin Hunter

6-Belividere Tornados

12

14

6:52.3

Eric Palmquist

21-Batavia Accelerators

13

15

6:53.8

William Huber

21-Batavia Accelerators

14

16

6:57.8

Grady Crocker

6-Belividere Tornados

15

17

7:10.0

Hayden Zaluckyj

3-Wildcats - B

16

18

7:21.2

Collin Burley

1-Wildcats

17

19

7:24.4

Jack Bathje

1-Wildcats

18

20

7:29.1

Ethan Yoder

1-Wildcats

19

21

7:32.2

Ryder Shepardson

11-Elgin Sharks - A

20

22

7:38.8

Jael Ortega

11-Elgin Sharks - A

21

23

7:44.3

Luke Magnusen

6-Belividere Tornados

22

24

7:52.0

Abraham Alansari

11-Elgin Sharks - A

23

25

7:52.2

Canyon Crays

2-Wildcats - A

24

26

8:03.2

Sam Oliveri

1-Wildcats

25

27

8:20.3

Ben Bathje

1-Wildcats

26

28

8:42.7

Liam Stephens

21-Batavia Accelerators

27

29

8:43.2

Kadin Canfield

2-Wildcats - A

28

30

9:10.0

Hugo Tecuanhuehue

21-Batavia Accelerators

29

31

9:35.6

Kevin Hillman

2-Wildcats - A

30

32

9:38.4

Johathan Smith

21-Batavia Accelerators

31

33

9:44.1

Logan Burley

2-Wildcats - A

32

34

10:26.3

carter thorell

21-Batavia Accelerators

33

Place

Team

Team Score

1

2

3

4*

5*

6*

1

Elgin Sharks

6

1

2

3

9

 

 

2

Wildcats - B

19

4

5

10

16

 

 

3

Belividere Tornados

24

6

7

11

12

15

22

4

Elgin Sharks - A

49

8

20

21

23

 

 

5

Wildcats

54

17

18

19

25

26

 

6

Batavia Accelerators

54

13

14

27

29

31

33

7

Wildcats - A

82

24

28

30

32

 

 

Primary teams top 3 score

Bantam Girls 3000 meters

Place

Time

Name

Team

Team Place

1

12:30.0

Kasey Moreno

Elgin Sharks

1

2

12:38.0

Isabella Alansari

Elgin Sharks

2

3

13:06.4

Sophia Oury

Elgin Sharks

3

4

13:18.4

Kathryn Miller

Wildcats

4

5

13:37.7

Chloe Smith

Elgin Sharks

5

6

13:43.3

Sydney Porter

Elgin Sharks

6

7

14:11.1

Grace Woollacott

Wildcats

7

8

14:16.6

Hailey Goman

Wildcats

8

9

14:27.9

Madison Franseen

Wildcats

9

10

14:30.2

Jaycie Simon

unattached

-

11

14:31.2

Isabelle Villarreal

Elgin Sharks

10

12

14:32.0

Eva Bloom

Wildcats

11

13

14:35.9

Maureen McCoy

Wildcats - A

12

14

14:37.3

Bennett Stille

Belvidere Tornados

13

15

14:39.6

Tessa Brennan

Batavia Accelerators

(< 5)

16

15:14.9

Hannah Linhart

Wildcats

14

17

15:17.7

Bonnie Konopka

Belvidere Tornados

15

18

15:19.4

Mary Raclawski

Elgin Sharks

16

19

15:40.3

Nicole Perez

Elgin Sharks

17

20

15:59.8

Becca Colson

Belvidere Tornados

18

 21

16:35.8

Kelly Kempf

Buffalo Grove

(< 5)

22

17:17.5

Hayley Konopka

Belvidere Tornados

19

23

17:30.6

Morgan Keime

Batavia Accelerators

(< 5)

24

17:54.4

Lauren Godsell

Buffalo Grove

(< 5)

25

18:06.5

Vannesa Arreguin

Wildcats - A

20

26

18:19.7

Julia Hornberber

Buffalo Grove

(< 5)

27

18:29.4

Regan Stephens

Batavia Accelerators

(< 5)

28

18:31.1

Haleigh Fisher

Belvidere Tornados

21

29

18:42.0

Annika Yoder

Wildcats - A

22

30

18:52.4

Natalya VanAken

Wildcats - A

23

31

18:53.3

Mikayla Lopez

Wildcats - A

24

32

21:27.5

Jhaidel Delreal

Belvidere Tornados

25

Place

Team

Team Score

1

2

3

4

5

6*

7*

8*

 

1

Elgin Sharks

17

1

2

3

5

6

10

16

17

 

2

Wildcats

39

4

7

8

9

11

14

 

 

 

3

Belvidere Tornados

86

13

15

18

19

21

25

 

 

 

4

Wildcats - A

101

12

20

22

23

24

 

 

 

 

                         

Bantam Teams top five score.

Bantam Boys 3000 meters

Place

Time

Name

Team

Team Place

1

12:03.9

Alec Scott

Belvidere Tornados

1

2

12:22.5

Jadon Conroy

Elgin Sharks

2

3

12:26.6

Jonathan Porras

Elgin Sharks

3

4

12:28.7

Matthew Schwartz

Belvidere Tornados

4

5

12:32.3

Enrique Delgado

Elgin Sharks

5

6

12:39.0

Andy Volk

Wildcats

6

7

12:47.3

Daniel Williams

Elgin Sharks

7

8

12:58.1

Ethan Winternheimer

Wildcats

8

9

13:01.4

Joshua Crull

Wildcats

9

10

13:11.0

Jacob Ciabatti

Wildcats

10

11

13:14.1

Dan McMichael

Wildcats

11

12

13:16.8

Andrew Houzenga

Belvidere Tornados

12

13

13:21.8

Juan Orozco

Illinois Gold

(< 5)

14

13:23.0

Adam Davis

Elgin Sharks

13

15

13:27.5

Grant Gustafson

Wildcats

14

16

13:29.4

Jesse Quinones

Elgin Sharks

15

17

13:30.9

Giovanni Cisneros

Elgin Sharks

16

18

13:43.4

Justin Lorenz

Batavia Accelerators

(< 5)

19

13:49.6

Jordan Boatright

Aurora Flyers

(< 5)

20

13:50.2

Logan Walsh

Belvidere Tornados

17

21

13:54.7

Matthew Lynch

Wildcats

18

22

14:05.6

Carlos Miranda

Elgin Sharks

19

23

14:17.0

Nathaniel Turner

Wildcats - A

20

24

14:19.3

Cole Bathje

Wildcats - A

21

25

14:24.3

Garrett Bindl

Belvidere Tornados

22

26

15:00.3

zach thorell

Batavia Accelerators

(< 5)

27

15:18.8

Lucas Turner

Wildcats - A

23

28

15:27.3

Drew Walter

Wildcats - A

24

29

15:33.3

Chris Borkowski

Naperville

(< 5)

30

16:05.9

Alex Tecuanhuehue

Batavia Accelerators

(< 5)

31

16:19.8

Ian Burley

Wildcats - A

25

32

16:26.7

Gavin Canfield

Wildcats - A

26

33

16:39.2

Evan Olesen

Wildcats - A

27

34

16:40.2

Ian Hartle

Wildcats - A

28

35

19:12.4

Kai Bonsol

Belvidere Tornados

29

Place

Team

Team Score

1

2

3

4

5

6*

7*

8*

1

Elgin Sharks

30

2

3

5

7

13

15

16

19

2

Wildcats

44

6

8

9

10

11

14

18

 

3

Belvidere Tornados

56

1

4

12

17

22

29

 

 

4

Wildcats - A

113

20

21

23

24

25

26

27

28

                         

Bantam teams top five score.

Midget Girls 3000 meters

Place

Time

Name

Team

Team Place

 

1

11:51.1

Diane Lipa

Lightning

1

 

2

11:56.4

Mary Blankmeier

Elgin Sharks

2

 

3

12:10.0

Laureen Toussaint

Elgin Sharks

3

 

4

12:18.5

Rachel Erdman

Lightning

4

 

5

12:25.0

Shelby Fritz

Lightning

5

 

6

12:29.4

Taeya Houzenga

Belvidere Toranados

(< 5)

 

7

12:34.7

Gina Johnson

Batavia Accelerators

6

 

8

12:39.2

Megan Hernandez

Elgin Sharks

7

 

9

12:46.5

Sierra Stapleton

Lightning

8

 

10

12:48.1

Akayna Calkins

Lightning

9

 

11

12:48.5

Natalie Fitch

Buffalo Grove

(< 5)

 

12

12:49.7

Alex Lorenz

Batavia Accelerators

10

 

13

12:53.4

Yesenia Gonzalez

Elgin Sharks

11

 

14

12:57.2

Abigail Schlenker

Lightning

12

 

15

12:59.9

Emma Stephens

Batavia Accelerators

13

 

16

13:03.2

Solimar Santiago

Elgin Sharks

14

 

17

13:08.1

Katelyn Huber

Batavia Accelerators

15

 

18

13:25.8

Margaret Himmel

Elgin Sharks

16

 

19

13:36.3

Gabi Thomson

Batavia Accelerators

17

 

20

13:38.2

Nayeli Cisneros

Elgin Sharks

18

 

21

14:14.2

Delaney Appino

Wildcats

19

 

22

14:30.2

Kayla Fritz

Belvidere Toranados

(< 5)

 

23

14:33.3

Payton Lemke

Wildcats

20

 

24

14:35.8

Caitlin Horn

Naperville

(< 5)

 

25

14:48.0

Kathleen Lowry

Wildcats - A

21

 

26

14:58.4

Sarah Robinson

Lightning

22

 

27

15:08.1

moequisha collins

Illinois Gold

(< 5)

 

28

15:20.6

Maddie Gustafson

Wildcats

23

 

29

15:26.9

Anna Rossato

Wildcats

24

 

30

15:31.8

Adriana Contreras

Naperville

(< 5)

 

31

16:03.1

Hannah Pfeiffle

Wildcats - A

25

 

32

16:08.1

Lauren Lepka

unattached

 -

 

33

16:14.8

Annie Lynch

Wildcats - A

26

 

34

16:26.8

Madison Turner

Wildcats

27

 

35

16:31.7

Lauren McMichael

Wildcats

28

 

36

16:38.4

Siena Oliveri

Wildcats - A

29

 

37

16:39.1

Anna Holm

Naperville

 -

 

38

17:10.6

Miya Kennedy

Elgin Sharks

30

 

39

17:23.7

Olivia Crull

Wildcats - A

31

 

40

18:04.7

Isabella Doll Jaycox

Wildcats - A

32

 

41

18:33.0

Brianna Arreguin

Wildcats - A

33

 

42

20:02.9

Chassie Robinson

Illinois Gold

(< 5)

 

43

21:48.8

Lillian Soto

Elgin Sharks

34

 

Place

Team

Team Score

1

2

3

4

5

6*

7*

8*

9*

1

Lightning

27

1

4

5

8

9

12

22

 

 

2

Elgin Sharks

37

2

3

7

11

14

16

18

30

34

3

Batavia Accelerators

61

6

10

13

15

17

 

 

 

 

4

Wildcats

113

19

20

23

24

27

28

 

 

 

5

Wildcats - A

132

21

25

26

29

31

32

33

 

 

                                 

Midget teams top five score.

Midget Boys 3000 meters

Place

Time

Name

Team

Team Place

1

11:08.8

Jake Oury

Elgin Sharks

1

2

11:21.6

Seth Conroy

Elgin Sharks

2

3

11:36.6

Joey Gidwell

Belvidere Toranados

(< 5)

4

11:42.0

Jake Martocci

Belvidere Toranados

(< 5)

5

11:46.9

Francisco Harper

Elgin Sharks

3

6

11:58.4

Tanner McQuality

Aurora Flyers

(< 5)

7

12:03.0

Jake McEneaney

Naperville

(< 5)

8

12:11.0

DeMarco Scarnegie

Elgin Sharks

4

9

12:12.7

Cezar Alfaro

Elgin Sharks

5

10

12:16.7

Jason Giuliano

Batavia Accelerators

6

11

12:18.9

Jackson Simon

UNATTACHED

(< 5)

12

12:26.6

Samuel Peters

Elgin Sharks

7

13

12:31.6

Juan Ramirez

Elgin Sharks

8

14

12:36.7

Connor Gedwill

Belvidere Toranados

(< 5)

15

13:00.7

Evan Malave

Elgin Sharks

9

16

13:05.2

Maxx Hall

Batavia Accelerators

10

17

13:09.8

Sean O'Malley

Elgin Sharks

11

18

13:23.5

Jake Colson

Belvidere Toranados

(< 5)

19

13:33.6

Jack Kurtz

Wildcats

12

20

13:40.7

Matthew Wolfe

Naperville

(< 5)

21

13:57.9

Andrew Moore

Batavia Accelerators

13

22

14:09.8

Michael Kazmerski

Wildcats

14

23

14:34.7

Brad Kmiec

Batavia Accelerators

15

24

15:29.8

Jacob Bonebright

Wildcats

16

25

15:43.7

Reese Born

Naperville

(< 5)

26

16:01.2

Austin Hegge

Wildcats

17

27

16:15.7

Christian Lopez

Wildcats

18

28

16:41.8

Cedric Ingacio

Unattached

(< 5)

29

19:20.5

Ernesto Tecuanhuehue

Batavia Accelerators

19

30

19:20.7

Kyle Kmiec

Batavia Accelerators

20

Midget teams top five score.

Place

Team

Team Score

1

2

3

4

5

6*

7*

8*

9*

1

Elgin Sharks

15

1

2

3

4

5

7

8

9

11

2

Batavia Accelerators

63

6

10

13

15

19

20

 

 

 

3

Wildcats

77

12

14

16

17

18

 

 

 

 

 

Youth Girls 4k

Place

Time

Name

Team

Team Place

1

15:45.0

Samantha Staples

Elgin Sharks

1

2

16:05.7

Nina Olshever

Aurora Flyers

(< 5)

3

16:33.5

Alondra Aguirre

Elgin Sharks

2

4

16:42.0

Kelly Meehleib

Elgin Sharks

3

5

16:54.0

Stephanie Robles

Belvidere Tornados

4

6

17:00.0

Ainsley Tran

Elgin Sharks

5

7

17:28.8

Alex Contreras

Naperville

(< 5)

8

17:57.8

Miranda Gollwitzer

Batavia Accelerators

(< 5)

9

17:59.4

Erica Lowry

Wildcats

6

10

18:11.7

Savannah Henn

Elgin Sharks

7

11

18:25.3

Hannah Born

Naperville

(< 5)

12

18:28.5

Anali Cisneros

Elgin Sharks

8

13

18:29.3

Carol Garcia

Belvidere Tornados

9

14

18:39.5

Leila Alzehrani

Elgin Sharks

10

15

18:44.5

Sarah Garganno

Elgin Sharks

11

16

18:56.5

Krysta Wentland

Buffalo Grove

(< 5)

17

19:03.6

Claire Cowan

Belvidere Tornados

12

18

19:06.1

Andrea Carlson

Wildcats

13

19

19:12.2

Rachel Risum

Wildcats

14

20

19:14.1

Elana Menge

Belvidere Tornados

15

21

19:26.3

Erin Chapman

Wildcats

16

22

19:32.6

Maddie Kempf

Buffalo Grove

(< 5)

23

19:34.7

Stephine Vazquez

Belvidere Tornados

17

24

19:45.2

Bailey Kowalkowski

Belvidere Tornados

18

25

19:45.6

Amanda Borkowski

Naperville

(< 5)

26

20:34.3

Jennifer Lopez

Elgin Sharks

19

27

20:40.3

Alyson Simon

Unattached

(< 5)

28

20:46.8

Rose Degner

Belvidere Tornados

20

29

21:25.2

Kaitlyn Hillman

Wildcats

21

30

23:14.9

Alexis Cephus

Illinois Gold

(< 5)

31

24:37.3

Viviana Soto

Elgin Sharks

22

32

24:53.6

Whitney Eissens

Wildcats

23

33

26:38.7

Chynnah Henn

Elgin Sharks

24

Place

Team

Team Score

1

2

3

4

5

6*

7*

8*

9*

1

Elgin Sharks

18

1

2

3

5

7

8

10

11

19

2

Belvidere Tornados

57

4

9

12

15

17

18

20

 

 

3

Wildcats

70

6

13

14

16

21

23

 

 

 

                         

Youth teams top five score.

Youth Boys 4k

Place

Time

Name

Team

Team Place

1

14:56.4

Zack Lyons

Belvidere Tornados

(< 5)

2

15:07.9

Daniel Weiss

Naperville

1

3

15:10.7

Max Oury

Elgin Sharks

2

4

15:28.4

Philip Nordgren

Elgin Sharks

3

5

15:41.6

Keagan Smith

Elgin Sharks

4

6

15:57.5

Max Roberts

Elgin Sharks

5

7

16:06.8

Matt Horsley

Naperville

6

8

16:13.6

NOAH IARROBINO

Naperville

7

9

16:17.3

Jared Christiansen

Wildcats - A

8

10

16:30.2

Dylan Houde

Wildcats - A

9

11

16:31.8

Brendan Lynch

Naperville

10

12

16:32.8

Brandon Miller

Naperville

11

13

16:46.4

Connor Horn

Naperville

12

14

16:53.1

Kyle Hillman

Wildcats - A

13

15

16:57.0

Joshua Pfeiffle

Wildcats - A

14

16

17:19.6

Paul Babler

Wildcats - A

15

17

17:24.1

Roshan Staudenbaur

Aurora Flyers

(< 5)

18

17:31.7

Brandon Copeland

Elgin Sharks

16

19

17:40.5

Darren Seerup

Wildcats

17

20

17:46.9

Colin Weidman

Naperville

18

21

17:48.5

Jacob Fritz

Belvidere Tornados

(< 5)

22

17:51.3

Ricky Radowski

Elgin Sharks

19

23

17:55.7

Max Rainer

Naperville

20

24

18:11.1

Zack Ellis

Belvidere Tornados

(< 5)

25

18:19.8

Mykal Hunter

Belvidere Tornados

(< 5)

26

18:28.9

Michael Risum

Wildcats

21

27

18:33.9

Jeremy Wittmus

Unattached

(< 5)

28

18:48.6

Jacob Bonanote

Elgin Sharks

22

29

19:14.7

Mike Chew

Wildcats

23

30

19:19.0

Nathan Hegge

Wildcats

24

31

19:20.3

Caleb Yoder

Wildcats

25

32

20:06.2

William Smith

Batavia Accelerators

(< 5)

33

20:48.6

Moses Collins

Illinois Gold

(< 5)

Yout teams top five score.

Place

Team

Team Score

1

2

3

4

5

6*

7*

8*

1

Elgin Sharks

30

2

3

4

5

16

19

22

 

2

Naperville

35

1

6

7

10

11

12

18

20

3

Wildcats - A

59

8

9

13

14

15

 

 

 

4

Wildcats

110

17

21

23

24

25

 

 

 

Adult Open 3k Women

Place

Time

Name

Age Group Place

Pace

1

12:04.0

Christa Nordgren

F15-19

 6:29/M

2

13:58.0

Colleen Gaspard

F30-34

 7:31/M

3

14:17.0

Cassandra Delgado

F15-19

 7:41/M

4

14:20.0

Jennifer Zaluckyj

F40-44

 7:42/M

5

14:24.0

Kathleen Yarger

F35-39

 7:45/M

6

15:25.0

Sarah Sherman

F25-29

 8:17/M

7

15:33.0

Sarah Pfeiffle

F15-19

 8:22/M

8

15:36.0

Carol Wilson

F55-59

 8:23/M

9

16:05.0

Mia Gorkowski

F15-19

 8:39/M

10

21:55.0

Leah Hillman

F35-39

11:47/M

11

21:59.0

Mary Maier

F60-64

11:49/M

12

22:46.0

Evelyn Smith

F50-54

12:14/M

13

23:26.0

Lena Verkuilen

F40-44

12:36/M

14

24:45.0

Fiona Bingley

F00-14

13:18/M

15

24:45.9

Carol Bingley

F45-49

13:18/M

16

24:59.0

Ashley Bell

F20-24

13:26/M

17

25:00.0

Xan Milne

F40-44

13:26/M

18

25:00.1

Joyce Yarger

F65-69

13:26/M

19

29:44.1

Ronda White

F50-54

15:59/M

20

31:28.0

Rose Austin

F65-69

16:55/M

21

31:29.0

Marilyn Goepfert

F60-64

16:56/M

22

33:35.0

Nancy Jacobson

F50-54

18:03/M

 

Adult Open 3k Men

Place

Time

Name

Age Group Place

Pace

1

10:59.0

Kenny Hillman

M15-19

 5:54/M

2

11:32.0

Bob Crocker

M40-44

 6:12/M

3

11:41.0

Tom Lichty

M45-49

 6:17/M

4

11:47.0

Mikael Leonhardt

M15-19

 6:20/M

5

12:03.0

Jim Simmons

M45-49

 6:29/M

6

12:05.0

Armando Quinones

M40-44

 6:30/M

7

12:35.0

Scott Todnem

M30-34

 6:46/M

8

12:37.0

Thomas Schmitt

M45-49

 6:47/M

9

12:40.0

Scott Burley

M45-49

 6:49/M

10

12:49.0

Matthew Rohrer

M15-19

 6:53/M

11

12:52.0

Greg Kazmerski

M45-49

 6:55/M

12

12:53.0

Darryl Rohrer

M50-54

 6:56/M

13

13:21.0

Larry Swanson

M55-59

 7:11/M

14

13:29.0

Scott Rollinson

M35-39

 7:15/M

15

13:32.0

Josh Bray

M15-19

 7:17/M

16

13:32.8

Doug Turner

M40-44

 7:17/M

17

13:45.0

Bernard Burke

M50-54

 7:24/M

18

14:15.0

Hugo Tecuanhuehue

M35-39

 7:40/M

19

14:22.0

Thomas Henn

M45-49

 7:43/M

20

14:23.0

Tyger Johnson

M70-74

 7:44/M

21

14:37.0

Phil Keating

M50-54

 7:52/M

22

14:52.0

Richard Apple

M55-59

 8:00/M

23

16:20.0

Jose Lopez

M30-34

 8:47/M

24

16:31.0

John Taylor

M60-64

 8:53/M

25

16:41.0

Phil Oliveri

M50-54

 8:58/M

26

17:23.0

Norm Yarger

M70-74

 9:21/M

27

17:42.0

Ed Clucas

M65-69

 9:31/M

28

17:50.0

Jim Pfeiffle

M45-49

 9:35/M

29

18:11.0

Roger Coleman

M55-59

 9:47/M

30

18:14.0

Henry Gallenz

M70-74

 9:48/M

31

20:34.0

Jim Dunkel

M70-74

11:03/M

32

24:47.0

Nathan Greenberg

M15-19

13:19/M

33

24:51.0

Glenn Greenberg

M70-74

13:22/M